Gece Görüşlü Kamera Sistemi

Gece Görüşlü Kamera Sistemi

starlight gece görüşlü güvenlik kamerası
starlight gece görüşlü kamera

Gece görüşlü kamera sistemi 2 tür aydınlatma mevcuttur. Infrared aydınlatma ve starlight gece görüş sistemleri. Infrared gece görüşlü güvenlik kameraları gün ışığında renkli gece karanlıkta siyah beyaz görüntü verir. Starlight gece görüşlü kameralar ise gündüz ve gece renkli görüntü verir.

Infrared gece görüşlü kameralar genellikle AHD kameralarda yoğun kullanılır. Starlight gece görüş genellikle ip gece görüşlü kameralarda kullanılır. Starlight aydınlatmalaı güvenlik kameraları düşük ışıklarda renkli görüntü verir.

Ip kameralar yüksek çözünürlük avantajı ile görüntüleri net ve keskindir. Ip starlight kameralar 2mp çözünürlükten 12 mp çözünürlük sağlar. AHD (Analog HD kamera) Analog sistemlerin dijital lens, sensor ile hd formatına çevrilmesidir.

Ahd güvenlik kameralar elektrik adaptör üzerinden alır . Ip kamera sistemi ise elektrik enerjisi bağlı olduğu POE swich ile sağlanır.

IP Kamera Network güvenlik kamerası oldukları için network üzerinden yönetilir ve izlenir. AHD güvenlik kameraları bağlı oldukları DVR cihaz ile yönetilir. DVR cihaza bağlı monitör veya tv den izlenir.