Güvenlik Kamera

Güvenlik kamera sistemleri; evleri, iş yerlerini ve fabrikalar gibi büyük ve küçük ölçekli işletmelerin korunabilmesi için elektronik dijital kayıt sistemlerdir. Bu sistemler kişi ve kurumlara güvenli ve huzur veren yaşam alanları sağlamaktadır.

Güvenlik sistemleri teknolojinin gelişmesi ile kendini geliştiren ve her geçen gün kendini yenileyen sistemlerdir. Bu sistemler farklı özellikleri ile piyasada yerini almakta ve ona göre fiyatlandırılmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri birçok alt üründen oluşmaktadır.

Pastry gingerbread wafer powder oat cake carrot cake sugar plum macaroon. Donut toffee tart jelly pudding. Candy canes caramels macaroon cookie dessert macaroon soufflé chocolate cake.

Kamera sistemleri kullanım alanlarına göre tercih edilmektedir. Güvenlik sistemleri kamera ve alarm sistemleri olarak kullanım alanlarının ihtiyaçlarına göre tercih edilmektedir. Güvenlik sistemleri oldukça kapsamlı sistemlerdir. Bu sistemler nelerdir diye soracak olursanız kartlı geçiş sistemlerinden yüz tanıma teknolojisine ve kamera sistemlerine kadar bu sistemlerin her birini kapsayan sistemlerdir. CCTV sistemleriyle beraber bu kameraların akıllı yönetimi için VMS yazılımları da bulunmaktadır.

ameralar belirlenen bölümlere kurulduktan sonra kayıt cihazı üzerine kaydetmeye başlar. Sizde bu görüntülere mobil uygulamalar ile canlı ulaşabilir, kayıt izleyebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.Sunduğumuz geniş çözüm seçenekleri ve uzmanlığımız sayesinde kartlı geçiş, yangın, hırsız alarmı gibi tüm güvenlik amaçlı uygulamalarla doğrudan entegrasyon sağlanabilir. Bunların yanı sıra, yeni nesil yazılımlar ve video izleme sistemine entegre olan Gelişmiş Video Analitik çözümleri sayesinde, basit izlemenin dışında gelişmiş görevleri tanımlayarak, isteğe yönelik aramalarla amaca daha kolay ulaşım sağlanıyor.